Igal omanikul on meeldiv sõita ilusa ja särava autoga. Aja jooksul autokere kaotab need omadused. Selle põhjuseks võib olla karedate harjade kasutamine pesulates, ebakvaliteetne käsipesu, samuti lumest puhastamine kareda harjaga, laki- ja värvikihi loomulik vananemine. Kere poleerimine on värvilaki pealiskihi mehaaniline eemaldamine, et saada pind ideaalselt siledaks ja kriimustustevabaks. Me pakume kahte tüüpi poleerimist: kerg- ja sügavpoleerimist.

Kergpoleerimine
Kergpoleerimine toimub kiiresti, kasutades kahte poleerimispastat. Esimene pasta kõrvaldab peened kriimustused ja annab läike, teine pasta eemaldab lihvimisketta mustri (mikrokriimustused), mis tekkis töötamisel esimese pastaga. Lõpuks kantakse peale kaitsev vaha. Sellise poleerimise eesmärk on värvilaki kihi värskendamine ja kere kaitsmine väliste ilmastikumõjude eest.

Sügavpoleerimine
Sügavpoleerimine algab vesilihvimisest jämeda lihvimispadja või abrasiivse pastaga. Selle töö mõte on eemaldada lakikihist sügavad kriimustused (mis ei ulatu värvikihini). Järgnevad etapid on samasugused kui kergpoleerimisel.